TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
377 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Mehmet Altun
  • ADRES: Akpınar Mah. Matim Karşısı Barbaros İlköğretim Okulu Yanı Battalgazi / Malatya
  • TELEFON: 0422 322 83 63
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08 : 00 - 24 : 00

FİRMA HAKKINDA

Malatya Sultan Sarayı Düğün Salonu kurulduğu günden bu yana ev sahipliği yaptığı tüm organizasyonlarda, ilk günkü heyecan ile hizmetlerini sürdürmektedir.  Kaliteyi ve Müşteri Memnuniyetini, organizasyonların öncelikli ilkesi olarak benimseyen Sultan Sarayı , daha iyi ve profesyonel hizmet arayışı için konusunda uzman ahçılar ve deneyimli servis elemanları ile beraber çalışmaktadır.
Her alanda olduğu gibi hijyen ve sağlık kurallarının da organizasyon sektöründe önemli olduğunun bilincinde olan Sultan Sarayı titiz hizmetleri ile kısa zamanda  müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.
Müşteri Memnuniyeti demek başarı demektir. Biz bunun farkında olduğumuz için konusunda uzman  personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Özel Günlerinizde 2 katlı ve 2000 kişilik klimalı salonumuz ile sizi ve  değerli konuklarınızı en iyi ve konforlu bir biçimde  ağırlamak bizim için işten öte bir borçtur.   Çünkü Sizin Misafiriniz Bizim Misafirimizdir.
Geçen yılların, birbirinize duyduğunuz sevgi bağını güçlendirmesini, kalplerinizin ve ellerinizin birbirine daha sıkı kenetlenmesi dileğiyle, mutlulukla kalın.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.