TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
514 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Ankara Caddesi No: 12 Yeşilyurt / Malatya
  • TELEFON: 0422 238 39 40

FİRMA HAKKINDA

Malatya Çınar Koleji Kampüsü Ankara Yolu üzerinde olup, Malatya Çınar Kampüsünde İlkokul, Ortaokul, Fen Lisesi, Lise ve Ana Sınıfları bölümleri bulunmaktadır. İlkokul ve Ortaokul Kampüsü aynı bina yer almakta olup Fen Lisesi ise yanında ayrı bir kampüs binasında eğitim vermektedir. Kampüs içerisinde kapalı spor salonu, konferans salonu, labarotuvar ve etkinlik alanları bulunmaktadır. Ayrıca açık alanda voleybol, futbol maçları ve sosyal etkinlik için büyük bir bahçesi bulunmaktadır. Malatya’nın en iyi kolejleri arasında olan Çınar Koleji ile ilgili olarak daha detaylı bilgi için  Çınar Koleji Kampüsünü randevu alarak ziyaret edebilirsiniz.

OKUL ÖNCESİ AKADEMİK EĞİTİM
“Anaokulundan Üniversiteye Çınar’da Eğitim…”
Eğitim sistemimizle; dinleme, anlama, karşılıklı konuşma ve tartışma konularında bilgili; sözlü anlatım, okuma farkındalığı ve ses eğitimi alanlarında özgüvenli; anadiline hâkim, betimleme becerisine sahip, hayal kurabilip aktarabilen, ilgi alanlarına yönelik çalışmalar yapabilen, saygı gösteren örf adet ve geleneklerimize sahip çıkabilen, küçük yetişkinler eğitmek amaçlanır.

İLKOKUL AKADEMİK EĞİTİM
“Hayatı Öğrenmeye İlkokulda Başlıyoruz”
Okulumuzdaki İlkokul eğitim anlayışı olarak öğrencilerimizin değerlerine sahip, akademik yönden donanımlı toplum içerisinde kendisini ifade edebilen bireyler olmaları öncelenir. İlkokul kadememizin ilk üç yılında öğrencilerimizin duygu ve düşüncelerini hem yazılı hem de sözlü olarak en doğru şekilde ifade etmelerine yardımcı olacak ortamlar oluşturulur.

İlkokula Özel Öğrenci Tanılama Sistemi Öğrencilerimizin yeteneklerini keşfetmek ve bu doğrultuda eğitim vermek amacıyla ilkokul 1. sınıfta alınan bir öğrencinin 4. sınıftan mezun edilirken müzik, resim, beden eğitimi gibi herhangi bir branşta yeteneğinin ortaya çıkarılmasının hedeflendiği bir sistemdir.

ORTAOKUL AKADEMİK EĞİTİM
“Geleceği Şekillendiren Başarılı ve Erdemli Nesiller Yetişiyor”
Başarılı ve Erdemli Nesiller yetiştirmeyi görev edinmiş olan okulumuz, öğrencilerimizin hem ahlaki değerlere sahip olmalarını hem de akademik anlamda başarılı olmalarını sağlamayı temel misyon edinmiştir. Her zaman yeniliklere açık, okuyan, araştıran, sanat ve sporla kendini geliştiren, bilimsel çalışmalara meraklı, çevresiyle uyumlu, sağlıklı ve mutlu bireyler yetiştirmek hedeflenir.

Dünya vatandaşı olma yolunda etkili yabancı dil eğitimi ve ulusal sınavlarda en üst düzeyde başarıyı yakalamak hedeflenir. 5. sınıflarda ağırlıklı yabancı dil (İngilizce-Arapça) sınıflarımızla yoğun bir ‘dil hazırlık sınıfı’ seviyesinde özel program uygulanır. Etkili ve kuşatıcı öğrenci ve veli iletişimiyle, tüm bu süreçler velilerimiz ile ortak bir şekilde yürütülür.

Liselere Geçiş Sınavı odaklı özel bir akademik eğitim ile gençlerimizi buluşturmak amaçlanır.

LİSE AKADEMİK EĞİTİM
Vatana ve Millete Hayırlı, Donanımlı Gençler Yetişiyor
Dünya standartlarında yabancı dil eğitimi, kapsamlı değerler eğitimi, yetenekleri geliştiren Yaşam Becerileri Merkezi ile öğrencilerimiz en donanımlı şekilde hayata hazırlanır. Üniversiteye hazırlık çalışmaları ile öğrencilerimize yoğun ve etkin bir program uygulanmaktadır. Bu doğrultuda öğrencilerimizin sözel ve sayısal derslerde etkin ders anlatımlarının yanı sıra soru çözümü ve rehberlik çalışmaları ile akademik eğitimleri desteklenir.

Üniversiteye hazırlama konusunda 24 yıllık tecrübesi ile önemli çalışmalara imza atan okulumuzda YKS hazırlık çalışmaları 11. Sınıfta başlayıp, 12. Sınıfta yoğun biçimde devam eder. Çınar Sınavlara Hazırlık Sistemi ile sınavlara hazırlanan yüzlerce mezun öğrencimiz, ülkemizin seçkin üniversitelerinde okumaktadırlar.

Malatya Kolejleri

Malatya Özel Okulları

Malatya Özel Fen Liseleri

Malatya Kolejler

Çınar Koleji Malatya Kampüsü

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.