TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
172 ZİYARETÇİ
  • ADRES: Merkez : Niyazi Mısri Mah. İsmetiye Mah. İrfan Sofrası Sok. No:18/A Battalgazi / Malatya Fabrika : 1.Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No:3 Malatya
  • TELEFON: Mrkz:0422 323 51 13
  • FAX: Fab: 0422 321 96 74
  • GSM: 0422 237 51 97
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
3+5 = ?

VİDEOLAR

  • Doğanateş Elektrik Pano ve Aydınlatma

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Doğanateş Elektrik Pano ve Aydınlatma olarak yenilikçi, bilimsel anlayışı ön planda tutan, takım çalışması bilinci ve uzman kadrosu ile sektöründe bölgenin kalkınmasında öncü ve lider bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Ülkemizin büyüyen ve gelişen sanayisi ile birlikte aynı doğrultuda sürekli kurumunu geliştiren Doğanateş Elektrik 1990 yılında iki ortaklı olarak Bayram ERDOĞAN ve Ramazan ATEŞ tarafından kurulmuştur. İlk kuruluş yıllarında elektrik tesisat ve taahhüt işleri ile faaliyet göstermiş ve 1997 yılında iş hacmini büyüterek kapsamlı elektrik malzemeleri satışına başlamıştır. Kısa süre içerisinde pazar payını ve ürün grubunu arttırarak bölgenin ihtiyacını karşılayabilecek potansiyele ulaşmıştır.

Firmamız, dünya çapında tanınmış bir çok elektrik firmasının da ana bayiliklerini almış olup satış potansiyelini bölgeye yaymış ve Türkiye’nin tanınmış firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

Firmamız, 2004 yılında kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, 2000m² showroom mağazası açmıştır. Bunun yanında 2007 yılı başında gelen yoğun talepler doğrultusunda Malatya 1. Organize Sanayi Bölgesinde “D.A.P.” markaları ile Elektrik PanosuSac Kanal, Merdiven, Rack Kabin ve Aydınlatma Direkleri üretimine başlamıştır. Bu üretimleri kaliteye de yansıtan firmamız, “TSE CE ve ISO 9001:2008” kalite belgelerini de almış olup, uluslararası standartlara uygun olarak üretim yapmayı başarmıştır. “Şükürler olsun ki müşterilerimizin teveccühü sayesinde” 14 Nisan 2016 tarihinde 3000m² yeni Showroomumuzun ve Fabrikamızın açılışını yaptık.

Biz Doğanateş Elektrik olarak yeni Mağaza 3000m², mevut mağaza 2000m² , Üretim tessisi 4000m² ve 8000m² açık alan ile hizmet vermekteyiz.

Firmamız, en son teknolojik yenilikleri müşterilerine sunarak ve sürekli iyileştirmeyi ilke edinerek yoluna devam etmektedir.

Elektrik sektörünün yalnızca büyük batı illerde değil, Doğu’da da yapılabileceğini tüm bölgeye göstermiş ve göstermeye de devam etmektedir. Firmamız: yenilikçi, bilimsel anlayışı ön planda tutan, takım çalışması bilinci ve uzman kadrosu ile çeşitli elektrik hizmetlerinde öncü ve lider bir kuruluş olmuştur. Üretilen hizmetleri; kalitesinin farkı ve sahip olduğu hizmet anlayışı sayesinde kamu kurum ve kuruluşları, özel şirketler, fabrikalar ve elektrik firmalarına aktif olarak pazarlamaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.