TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
344 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ali Eren Çiçek
  • ADRES: Malatya Park Avm Karşısı Abdullah Gül Parkı İçi Malatya
  • TELEFON: 0 422 212 53 11

FİRMA HAKKINDA

Değerli misafirlerimiz;

Ali Dayının Yeri, 1979 yılında ağaç dalları ve yapraklarıyla “hayma” şeklinde Doğanşehir / Sürgü beldesinde ALİ ÇİÇEK tarafından kurulmuştur.

Kuruluş yeri; amacına uygun olarak, yoldan geçen kamyon şoförlerine ve ailelere hizmet vermeyi ilke edinmiş, konumunda devamlı yenilik, kalite ve hizmet anlayışıyla gelişimine özen göstermiş bir işletme anlayışıyla çalışmalarına devam etmiştir.

Kendi Üretiği Alabalıkları ile Türkiye’de Alabalık Lezzetlerinde ünsalmış ve ALİ DAYI’NIN YERİ markası oluşmuştur. Topluma, misafirlerine ve tüm çalışanlarına karşı sorumluluklarını yerine getirmede en önemli unsurun kalite anlayışı olduğunun göstergesi bir kez daha ispatlanmıştır.

Oğlu Burhan Çiçek’in yurtdışından dönüşüyle 1996 yılında işletme alabalıkla tanışmış, işletmede yeni bir dönem başlamıştır. Artık et ve balık lokantası olarak misafirlerine ve tüm çalışanlarına karşı sorumluluklarını yerine getirerek rekabet ortamında kuruluşun mevcudiyetini sürdürebilmesi için standartlarını gözden geçirerek yapılandırmıştır.

Siz değerli misafirlerimizin yanında olan kuruluşumuz; 24 Temmuz 2006 yılında Ali Dayı Turz. Su Ürünleri Yetiş. Nak. Temiz. Taah. San. Tic. Ltd. Şti. olarak sektöründe ilerlemeyi sürdürme ve sürekliliği sağlayıp, müşteri isteklerine uygun “SADECE DOĞAL” sloganıyla yönetim tarzı ile gücünü müşterilerden alarak sektöründe faaliyetini yenilenerek sürdürmektedir.

2012 Yılında kurumsallaşarak Malatya park Avm Karşısındaki Abdullah Gül Parkına 1. Şubesini açmış ve 2015 Yılında İnönü Üniversitesi Kampüsü  içerisinde 2. Şubesini Balık Ekmek açarak faaliyetlerine devam etmektedir.

“ALİ DAYININ YERİ” markası ve “SADECE DOĞAL” sloganıyla hoşgörü, kalite, güven, lezzet durağı ve cazibe merkezi olarak görülen işletmemiz, BURHAN ÇİÇEK ve ALİ EREN ÇİÇEK tarafından işletilmeye devam etmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.